Bornova / İZMİR
destek@aloklima.com05414369399
izmir klima servis

İzmir Klima Servis Yazımızda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

İzmir Klima Servis

Bornova’da Alo klima olarak hizmet vermekteyiz tüm klima montaj bakım onarım işleriniz yapılmaktadır.

Sürekli çalışmakta olan klimalar zamanla yapmış olduğu hava dolaşımı sebebi ile filtreleri ve evaporatörleri (evaparatör evinizdeki ısıyı dış ortama atan petekli kısımdır) kir ve bakteri tutmaya başlar.

Buda sağlığımız açısından tehlikeli bir durumdur. Oluşan bu kir ve bakteri sonucu klimamızda hoş olmayan kokular gelmeye başlar.

Peki klima bakımlarını ne zaman yaptırmak gerekir?

Alo klima

Klima bakım işlemlerinin süresi nedir? Gelin, daha yakından inceleyelim bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

izmir klima servis
izmir klima servis

İzmir Klima Servis olarak verdiğimiz hizmetlerde;

Klima kullanmak sanıldığı kadar kolay değildir.Biraz ilgi isteyen hassas bir araç olan klimalar düzenli olarak bakım yapıldığında kolay kolay bozulmazlar.

Ancak genellikle insanlar bakım işleriyle uğraşmayı sevmediklerinden ve gereksiz masraf görmelerinden dolayı daha sonra ciddi boyutlarda fiyat çıkaran bozulmalarla karşılaşabilirler.

İzmir halkı olarak siz değerli müşterilerimiz sıcak ve kurak geçen yaz günlerinde serinlemek için son teknoloji ürünü klimalardan yararlanmaktadırlar. Biz ise şirket olarak Ankara da size en iyi klima servisi hizmeti vermek için çalışmalarımızı hiç ara vermeden sürdürmekteyiz. Klima servisi oldukça önem isteyen bir işlemdir. Büyük bir özen ve hassasiyet ile çalışılması gerekmektedir.

Her klimanın parçası farklı olmakla birlikte bir klimanın parçası farklı özelliklere sahip başka bir klimaya takılmamaktadır.

Klima markası aynı olsa bile özellikleri farklı olan klimalar farklı parçalar içermektedir. Ancak çoğu firma ve çoğu çalışan bu durumları önemsemeden hizmet vermektedir.

Biz şirket olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek adına çalışanlarımızı özel olarak seçmekteyiz. Ayrıca çalışanlarımıza işe başlamadan önce verdiğimiz eğitim sayesinde klima tamiri hakkında tüm bilgilere sahip olmaktadır.

Diğer sayfamıza göz atmak isterseniz TIKLAYIN.

 

 

Write A Comment